ANA SAYFA,  MAKYAJ FIRÇALARI

ECOTOOLS Makyaj Fırça Seti

Ecotools‘un benim gördüğüm kadarıyla iki çeşit fırça seti satılıyor bizim buralarda. Yukarıdaki setteki fırçaların boyları kısa, içinde bir de kabuki fırça var. Ve fiyatı da uzun saplı fırçaları içeren setten  bir iki lira kadar daha pahalı.

Set keten bir kılıfla geliyor. Kılıf oldukça küçük, yanıma az malzeme aldığım zamanlarda makyaj çantası olarak kullandığım da oluyor.

Set dört adet fırçadan oluşuyor. Bunlardan ilki pudra/allık fırçası:

Ben bu fırçayla çoğunlukla allık sürdüm şimdiye kadar, güzel bir uygulama sağladığını düşünüyorum. Çok pigmentli, yoğun renk veren allıklarımı  yumuşatarak sürüyor.

Kabuki fırça:

Bu kabuki fırçayla pudra sürüyorum, fakat fondöten sürmüşsem ve fondöteni ince bir pudra tabakasıyla sabitlemek istiyorsam bu kabukiyi tercih ediyorum. Sadece pudra sürmek istediğim zamanlarda kılları daha yoğun olan bir kabuki tercih ediyorum.

Karıştırma fırçası:

Bu blending fırçasının kılları hayli yoğun ve geniş, dolayısıyla çok ince detaylar için uygun değil.  Geniş alanlardaki renkleri yumuşatmak için fena değil ama. Çoğunlukla elimin gittiği bir fırça.

Kapatıcı fırçası:

Tipik bir kapatıcı fırçası. Uygulama sırasında göz altları gibi hassas bölgeleri acıtmaması artısı. Yalnız bir şöyle bir güzelliği  var, yassı olmasından dolayı koyu renkleri alt kirpik diplerine çok güzel sürebiliyor. Bunun için fırçanın uç kısmını kullanmak yeterli olacaktır.  Bir foto daha:

Fırçalar bu şekilde. Ecotools’un fırçalarını seviyorum, özellikle tekli satılan bir far fırçası var ki kendisini şiddetle tavsiye ediyorum. Kaş altına açık renkler sürmek ve hataları düzeltmek için harika bir ürün. Fiyatı da çok uygun. Hatta şuradan bakıverin…

Bahsettiğim diğer seti de buradan inceleyebilirsiniz.

Bu içerik ve görseller makyajaynam.com’a aittir.

7 Yorum

  • MakyajAynam

   Çok teşekkür ederim ! Burada gratislerde, tshoplarda falan görüyorum ben. Yurt dışında nerelerde satılıyor bilmiyorum =)

 • cheerful_Elif

  eco tools fırçalar Balçova kipada da var. her gidişimde önünde durup bakıyorum,çok güzel görünüyorlar :))

 • Berna

  Bu günlerde limango ve trendyol gibi alışveriş sitelerinde de kampanyaları oluyor. Ben göz makyajı için olan fırça setini oradan aldım. Sonuç mükemmel!

  • MakyajAynam

   Bu setin fiyatı 30 lira civarında. Watsons, Gratis gibi mağazalarda bulabilirsiniz. Gratislerde indirime de giriyor ara ara…

Bir Cevap Yazın