ANA SAYFA,  Bronzer,  Pudra

NARS Laguna Bronzer

NARS Laguna Bronzer

Güncelleme: NARS, 2017 itibariyle kanunların gerektirdiği durumlarda hayvanlar üzerinde deney yapacağını belirterek “cruelty-free” statüsünü kaybetti.

Hatırlatma: Hayvanlar üzerinde deney yaptığını kabul eden Shiseido’nun bünyesinde bulunan Nars, ürünlerini ve kullandığı içerikleri hayvanlar üzerinde test etmediğini, herhangi bir kuruluştan kendileri adına test yapmaları için bir talepte bulunmadıklarını belirtiyor. Markanın şimdilik Çin’de satışı bulunmuyor.

NARS Laguna Bronzer üst üste ödüller alan, çokça beğenilen, özellikle de açık tenlilere tavsiye edilen bir bronzer. Kendisi benim de dilek listemde bulunan bir üründü.

Bana göre Laguna‘nın en büyük artısı inanılmaz doğal durması. Çünkü bronzer dediğimiz şey son derece ölçülü kullanılması ve doğru tonun yakalanması gereken bir ürün. Nette biraz araştırma yaparsanız, yanlış renk seçimlerinin ya da abartı uygulamanın nasıl korkunç sonuçlar doğurduğunu görebilirsiniz.

Laguna‘nın doğal durmasını bej alt tonlu olmasına bağlayabiliriz sanırım. İçinde çok çok az bir miktar turunculuk barındırıyor.

Ürünün kalıcılığı kesinlikle çok iyi, gün içerisinde tazeleme ihtiyacı hissetmiyorum.

Nasıl kullanıyorum?

Bronzer sürülmesi gereken yerlere uyguluyorum, tipik bir uygulama şekli benimki de. Elmacık kemiklerinin üstü, burnun üstü, çene kemiği (yan taraflar), saç dipleri.

Bazen sadece elmacık kemiklerinin altına kontür amaçlı uyguladığım da oluyor, öyle de güzel sonuçlar alınıyor.

NARS Laguna Bronzer

Güneş ışığı da dahil olmak üzere ürünün farklı ışıklardaki görünümü. Tek bir ışık kaynağı her zaman doğruyu yansıtmayabiliyor.

Miktarına gelince, ilk gördüğümde çok şaşırmıştım. NARS’ın minicik allıklarından sonra bu kadar büyük bir ambalaj ve miktar beklemiyordum. ”Bitirmem herhalde beş senemi alır” diye düşünüyordum ki her gün kullandığım bir ürün oldu kendisi. Yine de uzun süre gideceğini sanıyorum.

Bu içerik ve görseller makyajaynam.com’a aittir.

10 Yorum

Bir Cevap Yazın