ANA SAYFA,  Makyaj Uygulamaları

Örümcek Bacağı Kirpikler

Yıllarca okuduk, dinledik, izledik. Dendi ki:  ” Alt kirpiklerinize fazla rimel sürmekten kaçının. Yoksa kirpikleriniz örümcek ağı/ bacakları gibi görünür.”

Ne demekse…

Eee diyorum ben, görünsün?

Başka bir durumu var alt kirpikleri çokça  boyamanın, başka bir etkisi, başka bir havası.

Bir dahaki makyajda üst kirpiklerimi mümkün olduğunca düz tutup, kirpik diplerine bir liner çekip, alt kirpikleri epey rimellemeyi düşünüyorum.

Siz de deneyin, belki seversiniz…

Bu içerik ve görsel makyajaynam.com’a aittir.

18 Yorum

 • MakyajAynam

  Yazıya ilk yorumu kendim yapacağım =)

  Bu makyajda sadece alt kirpikler değil, üst kirpikler de örümcek bacağı gibi durmuş… Değişik =)

 • minder

  önceden ben de pek sevmezdim ama artık ara sıra da olsa alt kirpiklerimi rimelliyorum, hem değişik bi havası hem de değişiklik olmuş oluyor:)

 • carrie

  Tek kelimeyle harika gözüküoooo bayıldım :):) ayrıca bence alt kirpikler rimellenmediğinde çok kötü duruoo ayrıca da hangi rimeli kullanıosunn söle ya en pahalısından orta kalitesine kadar her türlü rimeli deniorum bi türlü dolgun olmuo beceremiorum benim beceriksizliim dimi :):)

 • esra

  tam istediğim kirpik tipi.hem alt hemüst olarak.:)üst kırpıklerım böyle oluyoda,alt kırpıklerım çok uzun bir tuhaf duruyolrlar.o yzuden fazla ellemıyorum.:)

 • tansumut

  Bana göre rimeli alt kirpiğe sürünce rimel sürmüş olunur öbür türlü çok kötü gözüküyor bence. Üstü yoğun kara altı garip :/

 • Berna

  çok beğendim!
  ya ben de hep böyle yapıyorum göz makyajımı ama sen yapınca daha bi farklı, daha bi güzel oluyor 🙂
  ayrıca alt kirpiklerime rimel sürmeden çıkmam ben. örümcek bacağı güzeldir 😉

 • makeupwithstyle

  Sana çok yakışmış ama benim de alt kirpiklerim biraz uzun, o yüzden çok dikkatli sürmem gerekiyor 🙂 Bu arada bu fotoda kaç kat maskara uygulamıştın? Sanırım en az 2 kat vardır, çok beğendim de görüntüyü bu efekti nasıl yakalarım onu düşünüyorum 🙂

  • MakyajAynam

   Teşekkür ederiim, nerelerdesin =)

   Evet, 2 farklı maskarayi 2 kat uygulamıştım. Hangileriydi hatırlamıyorum ama. Burada siyah kalemin de etkisi var sanırım.

Bir Cevap Yazın