Allık,  ANA SAYFA

NARS Deep Throat Allık

Güncelleme: NARS, 2017 itibariyle kanunların gerektirdiği durumlarda hayvanlar üzerinde deney yapacağını belirterek “cruelty-free” statüsünü kaybetti.

Hatırlatma: Hayvanlar üzerinde deney yaptığını kabul eden Shiseido’nun bünyesinde bulunan Nars, ürünlerini ve kullandığı içerikleri hayvanlar üzerinde test etmediğini, herhangi bir kuruluştan kendileri adına test yapmaları için bir talepte bulunmadıklarını belirtiyor. Markanın şimdilik Çin’de satışı bulunmuyor.

NARS tatlım,

Sana bulaşmayı hiiiiiiiç istemiyordum, özellikle de bu aralar…

Evet NARS’ı, özellikle de allıklarını denemeyi çok istiyordum ama kendime hep engel oldum. Bu durumun sebeplerinin neler olduğuyla ilgili sizleri sıkmayacağım merak etmeyin. Artık açılışı yapmış bulunuyorum =)

Birçoğumuzun bildiği gibi NARS allık alınmaya karar verildiğinde ilk tercih çoğunlukla Orgasm’den yana oluyor. Orgasm’i ben de çok beğendim ama Deep Throat bende çok daha doğal durdu. NARS’ın sitesinde bu renk peach with shimmer olarak tanımlanmış, bende daha çok pembe bir görünümü var.

 

7 Yorum

 • Pery

  Güle güle kullan. NARS iyi güzel de biraz pahalı sanki… Ben de alırsam Orgasm alırım sanırım. Renk bakımından bana en çok yakışacak o gibi görünüyor. Fiyat ne kadar bu arada? Gümrük kanununu çıkaranlar sizi büyük bir saygıyla(!) anıyorum.

  • MakyajAynam

   Çok teşekkür ederim ! Fiyatı 65 lira. Ben de internetten almak için hazırlanıyordum ki kanun değişti işte. Çok pigmentli bir allık bu arada , azcık bir miktar yetiyor.

 • Pery

  Bence benim gördüğüm sitelerle arada çok fark yok. Cosme-de de 33 dolara görmüştüm. En azından büyük firmalar insaflı davranıyorlar. Loreal gibi 5 katı fiyat koymuyorlar.

Bir Cevap Yazın