MAC: Brush Cleanser / Fırça Temizleyici

HATIRLATMA: MAC, ARTIK CRUELTY FREE BİR MARKA DEĞİL. HAYVAN DENEYLERİ POLİTİKASINDAN DOLAYI BU MARKANIN ÜRÜNLERİNİ ARTIK SATIN ALMIYORUM, BİLGİNİZE

Fırça temizleyicisine ne zamandır ihtiyaç duyuyordum. Fırçaları her dakika Dalin şampuanla yıkayamıyoruz malum… Bana göre bu ürünün en yararlı özelliği, kullandıktan birkaç dakika sonra fırçaları kullanıma hazır hale getirmesi. Temizleyici uçucu olduğu için kuruma süresi oldukça kısa.

İlk fırçamı MAC’te bana tarif edildiği gibi temizledim. Bir çay tabağına üründen biraz döktüm, fırçayı içinde gezdirdim. Son olarak da kağıt mendille kuruladım.

Fırça yumuşacık ve tertemiz oldu. MAC’in sitesinde bu temizleyicinin fırçaların hijyenini sağladığı ve ömürlerini uzattığı belirtilmiş.

Ürün 235 ml, fiyatı 27 lira.

 • 0

  Overall Score

 • Reader Rating: 0 Votes

Share

You May Also Like

6 yorum “MAC: Brush Cleanser / Fırça Temizleyici

 1. tarih84
  29 Mart, 2011 at 23:14

  aaa bunu hiç bilmezdim, fondöten süngerlerinin yıkandığını bilirdim de bu fırçaları bilmezdim. far-ruj sürmeye yarayan fırçalar için mi geçerli yoksa allık fırçası için de geçerli mi? ben allık fırçası sıkıntısı çekiyorum, her yıl yendien almak zorunda kalıyorum istediğim sıkılıkta bulmak da maddi külfet oluyor fırça da allık kadar önemli.bu temizlik konusunda takıntım kahveyi ayrı pembeyi ayrı fırça kullanıyorum her yıl 3 fırça laızm oluyor.arada matı var parlağı off tek tek ayırsam en az 5 gerekecek benim için sorun, yani takıntılı olduğum için sorun, temiz ilk kullanım ferahlığında fırçayı yüzüme deydirmek isterim eğer allık fırçası da yıkanıyorsa yaşadım.bu ürünü hemen alırım.

  • MakyajAynam
   29 Mart, 2011 at 23:27

   Fırçalar yıkanabilir evet, bebek şampuanları bunun için gayet uygun. Yukarıdaki ürünle fırçalarımı temizlesem de, haftada bir bebek şampuanıyla yıkamaya devam edeceğim ben. Bu ürünü pratik olduğu için aldım…

 2. tarih84
  30 Mart, 2011 at 10:08

  öyleyse ben bebek şampuanı almalıyım, fırça temziliği için çok ekonomik ve hijyenik bir öneri oldu sağolasın:)

  • MakyajAynam
   30 Mart, 2011 at 12:44

   Rica ederiim =)

 3. nida
  13 Nisan, 2011 at 16:40

  bebek şampuanını ilk defa duydum ve denemek istiyorum fakat her türlü fırça içinde bebek şampuanı kullanabilirmiyiz far,allık,fondöten vs.?:)

  • MakyajAynam
   13 Nisan, 2011 at 16:58

   Tabii kullanabilirsiniz, yıkarken fırçaların demir ve sap kısımlarını ıslatmamaya özen göstermeyi unutmayın =)

Bir Cevap Yazın