MAC Melba Allık

HATIRLATMA: MAC, ARTIK CRUELTY FREE BİR MARKA DEĞİL. HAYVAN DENEYLERİ POLİTİKASINDAN DOLAYI BU MARKANIN ÜRÜNLERİNİ ARTIK SATIN ALMIYORUM, BİLGİNİZE

Bu allığı kendime almadım. Sevgili annem: ” Allıkları alıp tabak dizer gibi diziyorsun ( allıkları dikey bir şekilde yan yana koymamı kastediyor), bir tane de anneme alayım demiyorsun! ” deyince peki madem dedim.

MAC bu allığı soft-coral peach olarak tanımlamış. Mat seriden, oldukça pigmentli bir renk. Bloglarda da sıklıkla bahsedilen, genel olarak beğenilen bir allık. Ben de çok sevdim, kendime de alasım var.

MAC’ten en son Peachykeen allığı 49 liraya almıştım. Bu allığı ise 53 liraya aldım ki arada 2 ay gibi bir süre var. 2 lira 4 lira artıp duruyor fiyatlar, ne olacak böyle?

 • 0

  Overall Score

 • Reader Rating: 0 Votes

Share

You May Also Like

9 yorum “MAC Melba Allık

 1. ilknur
  24 Mart, 2011 at 14:45

  çilekte yokmuydu? bazen çok güzel şeyler denk gelebiliyor orda en azından 36 tlye bulurdun

  • MakyajAynam
   24 Mart, 2011 at 14:53

   Kredi kartım yok maalesef, çileğe bakmak da aklıma gelmedi…

 2. Pery
  24 Mart, 2011 at 15:03

  Ah kredi kartları… Ben de sırf internetten alışverş yapmak için aldım bir tane. Ama limiti o kadar düşükki eğer çalınsa hırsızdan bayağı bir küfür yerim. 😀

  Renk bana göre tam olarak gül rengi… Daha çok açık tenli kişilere gideceğini düşünüyorum. Benim pek tarzım değil şahsen. 😛 Bu arada ben de anneme göz kremi almıştım. 😀 Biz kardeş miyiz yoksa? 😀

  • MakyajAynam
   24 Mart, 2011 at 15:18

   :)) Annem hayli açık tenli olduğu için güzel durdu onda, ben kendime de yakıştırdım ne yalan söyleyeyim…

 3. cecilia
  24 Mart, 2011 at 19:19

  çok güzel bi renk olduğuna eminim ama pembe gibi duruyor, pembe allık da benim fobim açıkçası yani yakıştıramıyorum kendime, bende çilekten daha uygun olduğu için alıyorum.

  • MakyajAynam
   24 Mart, 2011 at 19:27

   Pembe-şeftali gibi düşünün. Al yanak yapmıyor insanı. Sağlıklı bir görünüm veriyor.

 4. makeupwithstyle
  24 Mart, 2011 at 19:27

  Melba benim favori allıklarımdan biri, kendine de al mutlaka bence 🙂 Bu arada strawberry’e pek gelmiyor bu allık, bir kere gelmişti ve anında tükenmişti…

  • MakyajAynam
   24 Mart, 2011 at 19:39

   Genel olarak sevilen bir allık, risksiz bir renk ondan sanırım =)

 5. tarih84
  25 Mart, 2011 at 16:49

  fiyatlar konusunda çok haklısın, ben önce neye ihtiyacım var ya da en kısa sürede neye ihtiyacım olacak belirleyip aklımın köşesine yazıyorum.sonraki günlerde parfümerilerde ya da dükkanlardaki indirim kampanyası görünce direk dalıp istediğim şeyi soruyorum.en son yüz yıkama jelimi neredeyse yarı fiyatından daha az bir rakama aldım. bir tanede yedekledim.ne zaman neyin indirime gireceği hiç belli olmuyor.

  bu allık markasını baya duyuyorum son bir yılda paya beğeni topladı doğrusu.ben de şeftali bir allık istiyorum ne çok mat ne de çok terrakota gibi parlak yaz ayları için kullanmak istiyorum, allık rengim belli 2 marka arasında gidip geliyorum hangisini indirimde kıstırısam alıcam artık.

Bir Cevap Yazın