Innova Kozmetik Ürünleri

Arkadaşım Fevziye’nin Innova alışverişinden şurada söz etmiştim. Geri kalan ürünleri de paylaşıyorum.

Innolips Ruj

Sürümleri oldukça kolay, renkler de güzel. Kalıcılıkları hakkında bir fikrim yok, çünkü ben kullanmadım. Belki size renkleri açısından fikir verebilir.

Innova Cooked Eyeshadow

Bu far ıslak ve kuru olarak kullanılabiliyor. Innova’nın kendi sitesinde farın ultra- violet ışınları engelleyici olduğu ve anti-oxidant içerikli olduğu belirtilmiş. İlk defa böyle işlevleri olan bir far görüyorum…

Innova Innocils Maskara

Maalesef kendi kirpiklerimde denemediğim bir maskara. Fakat bu tip fırçaların kirpik diplerine iyi yerleştiğini ve kolay bir uygulama sağladığını düşünüyorum.

Innova Dudak ve Göz Kalemleri

Kalemlerin yapıları oldukça yumuşak. Göz kalemini çok beğendim. Net bir siyahlık veriyor gördüğünüz gibi. Aynı zamanda ıslak olarak da kullanılabiliyor.

This entry was posted in ANA SAYFA, Dudak Kalemi, Far, Göz Kalemi & Eyeliner, Maskara, Ruj & Lip Gloss, Senden Benden Bizden and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Bir cevap Innova Kozmetik Ürünleri

  1. mgözde says:

    bende innova ürününün göz makyajı temizleyicisini aldım açıkca söylemek gerekirse korkuyorum kullanmaya

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>