The Balm Read My Lips Ruj: Classified

HATIRLATMA: the BALM markası, hayvanlar üzerinde deney yapmadığını iddia etmesine karşın herhangi bir sertifikaya sahip değil. Konuyla ilgili taraflarına yöneltilen sorulara yüzeysel cevaplar veriyor. Cruelty free bir marka olabilir ya da olmayabilir, net bir şey söyleyemiyorum…

Biliyorum, bir daha bu seriden ruj almam dedim ama %50 indirim var bu rujlarda. 14 liraya geliyor.

the Balm Classified ruj un dudaktaki duruşu, ne yukarıda gördüğünüz renk gibi ne de elinizde, kolunuzda yaptığınız swatchtaki gibi. Tabii bu durumu eve gelip de ruju dudağıma sürünce fark ettim.

Gratis te rujun rengini test ederken şöyle bir elime sürdüm. Hafif kahvemsi, şeftalimsi bir rengi vardı. “Tamam” dedim,” Ben bunu kullanırım.”

Classified’ı dudağınıza sürdüğünüzde hiç yukarıdaki gibi durmuyor. Tamamen bej bir nude a dönüşüyor. (bol kepçe sürerseniz, yapısı transparan çünkü)… İşte  böyle  görünüyor:

Nude rujları seviyorum ama bu kadar açığını şimdiye kadar kullanmamıştım. Böyle renkleri seviyorsanız classified aklınızda olsun…

He bu rujlar neden indirime girmiş derseniz, yeni seri gelmiş efendim. Muhtemelen read my lips serisi satıştan kalkacak.

Seriden önerdiğim renkler:

Scoop incelemek için tık tık!

Gossip incelemek için tık tık!

Bu içerik ve görseller makyajaynam.com’a aittir.

 • 0

  Overall Score

 • Reader Rating: 0 Votes

Share

You May Also Like

4 yorum “The Balm Read My Lips Ruj: Classified

 1. nasli_
  21 Aralık, 2011 at 09:09

  Heyy bu harika bi renk !!
  http://nzlsyn.blogspot.com/

 2. nesrin
  21 Aralık, 2011 at 09:23

  evet evet ama yaz için çok guzel hafif bronzlaşıcaksın ve süreceksin hooppp seksi ve alımlı bir görüntü ortaya çıkar yehhuuu:))

  sevgiler..

 3. Pelin
  23 Aralık, 2011 at 00:46

  Renginin dudakta farklı durması hayal kırıklığına sebep olmuş olabilir yalnız dudaklarında çok hoş durmuş yazın kullanılabilir gerçekten :D… indirim olmasına şaşırdım ben de bültenlerinde yazmıyordu çünkü ama zaten 1-2 renk dışında diğerleri pek satılmadığı için satıştan kaldırılabilir. Keşke indirim glosslara gelseydi:D

  • MakyajAynam
   23 Aralık, 2011 at 01:50

   bu tonda rujum yoktu, iyi oldu aslında. bi de ben kopkoyu göz makyajlarıyla denemek istiyorum bu rengi =)

Bir Cevap Yazın